• Charlie Herbo делали каррикатуры на псевдореферендум в Крыму

    Пользователи социальных сетей среди карикатур французского сатирического журнала Charlie Hebdo, редакцию которого расстреляли, нашли также работы на так называемый "референдум", который проходил в марте 2014 года в Крыму и на действия президента России Владимира Путина в Украине.Об этом сообщает издание Крым.Реалии.В частности, один из рисунков карикатуристов журнала показывает весь смысл крымского "референдума" и дальнейшей аннексии полуострова - человек бросает бюллетень в пушку танка.Как сообщали podrobnosti.ua, 7 января утром во время нападения на редакцию сатирического журнала Charlie Hebdo в Париже были убиты 10 сотрудников журнала и двое полицейских.

    Опубликовано 08.01.2015 13:03 Подробнее ...

Зеленський виступив з новими обіцянками перед бізнесом і безробітними

В Україні на програму для малого і середнього бізнесу під 3-5% заплановано до 30 млрд₴ Ще 6 млрд грн буде направлено на збільшення мінімальної допомоги безробітним.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це президент Володимир Зеленський розповів у відеозверненні в п’ятницю, 1 травня.

"Перш за все, це програма кредитів для малого і середнього бізнесу під 3-5%. Розуміємо, що є підприємці, які не працювали під час карантину, а отже, не зможуть показати банку дохід. Незважаючи на це, вони отримають необхідні гроші, тому що гарантом виступить держава. Всього на цю програму планується до 30 млрд гривень", – розповів він.

Додатково 6 млрд грн спрямовані на збільшення мінімальної допомоги по безробіттю, а також на допомогу роботодавцям, які через коронавірус зупинили свою діяльність.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

"Вони зможуть отримати від держави компенсацію для виплати зарплат своїм працівникам", – зазначив президент.

Зеленський також додав, що банківський закон буде прийнятий і співпрацю з МВФ не буде зірвано.

"16 тисяч правок нас не злякають і не зірвуть важливе співробітництво України з МВФ. Ми обов’язково отримаємо необхідні для економіки кошти, незважаючи на вчорашні спроби деяких політичних сил перешкодити цьому процесу", – заявив Зеленський.

Як писав OBOZREVATEL, напередодні Зеленський закликав українців продовжувати дотримання карантину на травневі свята, щоб з 11 травня обмеження можна було почати пом’якшувати.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/zelenskij-vistupiv-z-novimi-obitsyankami-pered-biznesom-i-bezrobitnimi.htm”

 

Ваші гроші