• Charlie Herbo делали каррикатуры на псевдореферендум в Крыму

    Пользователи социальных сетей среди карикатур французского сатирического журнала Charlie Hebdo, редакцию которого расстреляли, нашли также работы на так называемый "референдум", который проходил в марте 2014 года в Крыму и на действия президента России Владимира Путина в Украине.Об этом сообщает издание Крым.Реалии.В частности, один из рисунков карикатуристов журнала показывает весь смысл крымского "референдума" и дальнейшей аннексии полуострова - человек бросает бюллетень в пушку танка.Как сообщали podrobnosti.ua, 7 января утром во время нападения на редакцию сатирического журнала Charlie Hebdo в Париже были убиты 10 сотрудников журнала и двое полицейских.

    Опубликовано 08.01.2015 13:03 Подробнее ...

Китайські вчені виявили новий вірус, який може привести до пандемії

Вчені ідентифікували в Китаї новий штам вірусу грипу, який має серйозний потенціал до виникнення пандемії. І хоча наразі він не є надто небезпечним, утім може мутувати, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Русский репортерВірус з’явився зовсім нещодавно, його носіями є свині, але він може заражати і людей.


Вчених турбує, що вірус може мутувати далі, що дозволить йому з легкістю передаватися від людини до людини, викликавши нову глобальну епідемію.


За словами дослідників, хоча на цей час ситуація ще не стала загрозливою, новий патоген має всі типові характеристики, що свідчать про високу пристосованість до зараження людини, і вимагає пильного контролю.


Зокрема, вчені закликають швидко ввести моніторинг індустрії вирощування свиней – слідкувати як за тваринами, так і за здоров’ям людей, які працюють у цій сфері.


Остання масова епідемія вірусу схожого типу, з якою зіткнувся світ, – спалах свинячого грипу у 2009 році, що почався з Мексики (отримав назву A/H1N1pdm09).


Смертність від нього виявилася нижче, ніж побоювалися спочатку, – головним чином тому, що вірус був схожий на інші віруси грипу і у багатьох вразливих категорій пацієнтів (головним чином, літніх людей) був імунітет до нього.


Особливість же нововиявленого вірусу в тому, що він абсолютно новий, і імунітет проти нього у людей або дуже малий, або його немає зовсім.


І хоча, за даними медиків, наразі цей вірус, що назвали G4 EA H1N1, не становить надто великої загрози, його треба внести до списку патогенів, за розвитком яких обов’язково треба слідкувати.


Нагадаємо, спалах Covid-19 вперше було зафіксована в грудні 2019 року у китайському місті Вухань. 11 березня ВООЗ оголосила, що ситуацію можна характеризувати як пандемію.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/kytajski-vcheni-vyyavyly-novyj-virus-yakyj-mozhe-pryvesty-do-pandemiyi.html”

 

Ваші гроші