• Charlie Herbo делали каррикатуры на псевдореферендум в Крыму

    Пользователи социальных сетей среди карикатур французского сатирического журнала Charlie Hebdo, редакцию которого расстреляли, нашли также работы на так называемый "референдум", который проходил в марте 2014 года в Крыму и на действия президента России Владимира Путина в Украине.Об этом сообщает издание Крым.Реалии.В частности, один из рисунков карикатуристов журнала показывает весь смысл крымского "референдума" и дальнейшей аннексии полуострова - человек бросает бюллетень в пушку танка.Как сообщали podrobnosti.ua, 7 января утром во время нападения на редакцию сатирического журнала Charlie Hebdo в Париже были убиты 10 сотрудников журнала и двое полицейских.

    Опубликовано 08.01.2015 13:03 Подробнее ...

На Житомирщині на хабарі затримали військовослужбовця

Кошти він вимагав за непритягнення військовослужбовця до відповідальності за самовільне залишення військової частини.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Сьогодні, 28 квітня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Житомирській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого в м. Хмельницький, за процесуального керівництва військової прокуратури Житомирського гарнізону затримали військовопосадовця військової служби правопорядку під час одержання 600 доларів США неправомірної вигоди.

За вказану суму майор ЗСУ пообіцяв військовослужбовцю, що самовільно залишив військову частину, владнати питання щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності.

На даний час військовопосадовця затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Кошти, отримані у якості неправомірної вигоди, вилучені з місця затримання.

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та направлення до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

Слідство триває.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/na-zhytomyrshhyni-na-habari-zatrymaly-vijskovosluzhbovczya/”

Вход

Меню пользователя

 

Ваші гроші