США можуть завдати потужного удару по "Північному потоку-2: деталі

Обмеження по проекту "Північний потік-2" з боку США вплинуть на низку різних компаній, які беруть участь в будівництві трубопроводу.


Як пише німецьке видання Bild з посиланням на свої джерела, під санкціями може виявитися швейцарська Allseas, яка спеціалізується на поєднанні під водою труб і кабелів.


Крім того, під загрозою перебувають і кілька німецьких компаній, які співпрацюють з "Газпромом". За даними співрозмовників видання, обмеження можуть бути введені ще до католицького Різдва.


Як відомо, в кінці жовтня сенатор-республіканець Енді Бар представив в Сенаті законопроект про енергетичну безпеку Європи. Він передбачає введення нових санкцій проти компаній, які беруть участь в будівництві "Північного потоку-2". У липні комітет сенату США з міжнародних справ уже схвалював введення обмежень.


Нагадаймо, що Данія дозволила продовжити будівництво російського газопроводу "Північний потік-2", який йде в обхід України.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-12-02/ssha-mogut-nanesti-moschnyiy-udar-po-severnomu-potoku-2-detali-/181811”

Вход

Меню пользователя

 

Ваші гроші