• Charlie Herbo делали каррикатуры на псевдореферендум в Крыму

    Пользователи социальных сетей среди карикатур французского сатирического журнала Charlie Hebdo, редакцию которого расстреляли, нашли также работы на так называемый "референдум", который проходил в марте 2014 года в Крыму и на действия президента России Владимира Путина в Украине.Об этом сообщает издание Крым.Реалии.В частности, один из рисунков карикатуристов журнала показывает весь смысл крымского "референдума" и дальнейшей аннексии полуострова - человек бросает бюллетень в пушку танка.Как сообщали podrobnosti.ua, 7 января утром во время нападения на редакцию сатирического журнала Charlie Hebdo в Париже были убиты 10 сотрудников журнала и двое полицейских.

    Опубликовано 08.01.2015 13:03 Подробнее ...

"Жодної небезпеки": російський боксер поставив хрест на Усику

Російський боксер напівважкої ваги Максим Власов висловив сумніви в тому, що українець Олександр Усик зможе себе проявити у суперважкому дивізіоні.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

При цьому росіянин зазначив, що його співвітчизник Мурат Гассієв має значно більше шансів стати успішним у хевівейті.

Максим Власов

Максим Власов

MMA Boxing

"У Гассієва набагато більше шансів проявити себе в супертяжах, тому що його техніка, його фізична сила, його ударна міць – вона все ж таки більше для суперважкої ваги підходить, а техніка і все інше, що є в Усика... Я дивився його крайній бій в супертяжах. Це був абсолютно нецікавий бій. Все, що він робив, – жодної видовищності в цьому немає, жодної небезпеки в цьому немає. Якщо він буде з такими хлопцями, як Уайлдер, Джошуа, я не думаю, що у нього є великі шанси", – наводить слова Власова vringe.com.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська онлайн-школа замість відео про агресію Росії в Україні запустила ролик за участю Олександра Усика.

Найкрасивіші дівчата у нас в Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/box/zhodnoi-nebezpeki-rosijskij-bokser-postaviv-hrest-na-usiku.htm”

Вход

Меню пользователя

 

Ваші гроші